اخبار مهم
Home / ورزشی / ۲ وسیله نقلیه روی ۴ چرخ +عکس
273658_545.jpg

۲ وسیله نقلیه روی ۴ چرخ +عکس

فیاض: شرکت خودروسازی Audi در راستای طراحی خودروهای مفهومی خود این بار از اتومبیل شاسی بلندی با نام Q۳ رونمایی کرد که بر روی آن اسکوتر هم طراحی شده است.

به گزارش مهر، بر روی سپر عقب این خودرو، کشوی برقی قرار گرفته است که روی آن اسکوتر وجود دارد و انرژی خود را از طریق برق موجود بر روی صفحه آن تامین می کند. اندازه این اسکوتر که بر روی سپر عقب قرار می گیرد ۱.۰۵ متر و از جنس کربن و آلومنیوم ساخته شده است.  

این خودروی جدید بسیار مناسب شهرهای بزرگ است که در صورت مواجه شدن با ترافیک، اتومبیل را در جایی پارک کرده و ادامه مسیر را از اسکوتر استفاده کنیم.

همچنین این اسکوتر می تواند بصورت هوشمند به گوشی همراه متصل شود و با قرار دادن چمدان بر روی آن، هدایت شود. سرعت این اسکوتر ۳۰ کیلومتر بر ساعت و با یک بار شارژ کامل ۱۲ کیلومتر را طی می کند.

۲ وسیله نقلیه روی ۴ چرخ +عکس

از دیگر مزایای خودرو Q۳ این است که می تواند با متصل شدن به گوشی هوشمند کاربر و گرفتن مقصد، به برنامه ریزی کامل مسیر و دادن بهترین و سریعترین مکان بپردازد.

 سیستم هوشمند این خودرو می تواند با اسکوتر هماهنگ شود و در هنگام رانندگی در شهر و روبرو شدن با مسیرهای پر ترافیک، نزدیکترین پارکینگ را به کاربر خود معرفی کند تا ادامه مسیر را با اسکوتر برود.  

۲ وسیله نقلیه روی ۴ چرخ +عکس

می فایل