اخبار مهم
Home / ورزشی / گوشی رو به موتِ اسنشال را می‌خرید؟+عکس
427966_324.jpg

گوشی رو به موتِ اسنشال را می‌خرید؟+عکس

فیاض: گوشی اسنشال پی اچ / مدت کمی است که رونمایی شده اما قبل و بعد از رونماییف حاشیه‌های زیادی داشته است.

مدیران کمپانی تصمیم گرفته‌اند گوشی اسنشال را ۲۰۰ دلار ارزان‌تر بفروشند و حالا گوشی تمام صفحه اندی روبین ۵۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

شاید حالا این گوشی هوشمند ارزان‌ارین پرچم‌دار بازار باشد که وان پلاس۵ حدود ۲۰ دلار ارزان‌تر از آن است با این فرق که وان پلاس شش گیگ رم دارد و اسنشال هم ۱۲۸ گیگ حافظه داخلی دارد.

گفته می‌شود تا پایان سپتامبر فقط ۵ هزار گوشی اسنشال در بازار فروخته شده است که دور از انتظار بوده و در کنار رفتن مدیران ارشد این کمپانی، ضرر مالی وارده، سرمایه گذاری ۳۳۰ میلیون دلاری اسپانسرها را زیر سوال برده است.

اندی روبین در حالی بلندپروازنه گوشی خود را راهی بازار کرده که آیفون جدید، گوگل پیکسل جدید، نوت ۸ سامسونگ و بسیاری گوشی‌های برتر بازار عرصه را به اسنشال تنگ کرده‌اند و بعید است مشتریان حتی با ۲۰۰ دلار ارزان‌تر ترغیب به خرید شوند.

از سوی دیگر قرار است اندی روبین هاب هوشمندی مانند آمازون اکو را به نام AmbientOS راهی بازار کند که با توجه به اوضاع و احوالِ خرابِ اسنشال، بعید است سرمایه‌گذاران اجازه توسعه کار را به وی بدهند.

آیا اسنشال می‌تواند قواعد بازی در دنیای گوشی‌های هوشمند را تغییر دهد؟ آیا کاربران، گوشی جدیدی که هنوز نیامده، مرده است را می خرند؟ برای کاربر حرفه‌ای پشتیبانی فنی چند ساله مهم است و اندی روبین از عهده آن بر نمی‌آید.(بلایی که بر سر اچ تی سی آمده)

چشم انداز تاریک کمپانی، جواب این سوال را به صورت غیر رسمی داده است و اندی روبین باید به فکر شغل جدید باشد.

منبع: خبرآنلاین

می فایل