اخبار مهم
Home / سیاسی / وزارت صنعت پلمپ شهرداری را شکست
277325_783.jpg

وزارت صنعت پلمپ شهرداری را شکست

فیاض: ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت در کوچه شهید کلانتری خیابان شهید نجات اللهی(ساختمان شهید حسین اللهی) توسط شهرداری پلمب شده و در جلوی درب آن بلوک‌های سیمانی بزرگی برای جلوگیری از رفت و آمد مردم و کارکنان این وزارتخانه گذاشته شده است

اما نکته جالب در این ارتباط بی توجهی وزارت صنعت است به طوری که کارکنان این وزارتخانه با دیلمی فلزی اقدام به جابه جایی بلوک‌های سیمانی کرده اند تا راه عبور و مرور افراد باز شود.

مسئولین وزارت صنعت درباره دلیل پلمب این ساختمان که گفته می شود به خاطر بدهی به شهرداری است، پاسخ می‌دهند، یکی از مسئولان این وزارتخانه درباره میزان بدهی وزارت صنعت به شهرداری به تسنیم می‌گوید:« بعید می‌دانم که چنین چیزی وجود داشته باشد.»

وی در پاسخ به این سوال که پس وزارت صنعت به شهرداری تهران بدهی ندارد؟ افزود: اکنون کارمندان این وزارتخانه در حال انجام کار خود هستند.

گودرزی در واکنش به رفع پلمب بدون اجازه شهرداری حرف خود را تکرار کرد و گفت: «نه، بچه‌ها دارند کارشان را می‌کنند.»

وی در واکنش به اصرار ما مبنی بر وجود بلوک‌های سیمانی جلوی ساختمان وزارت صنعت و رفع پلمب آن به صورت دستی گفت: «حتما پس با هماهنگی این کار انجام شده است.»

بنا براین گزارش سخت گیری‌های زیادی برای ممانعت از عکس برداری افراد در جلوی درب این ساختمان وزارت صنعت وجود دارد و  بعد از رسانه‌ای شدن پلمب درب این ساختمان یک نفر از نگهبانی برای جلوگیری از عکس برداری گمارده شده است.

در عکس زیر مشاهده می‌شود که این بلوک های سیمانی که به معنای پلمب این وزارتخانه است، توسط دیلم شکسته شده است و راه عبور و مرور مراجعه کنندگان و کارمندان این وزارت خانه دولتی را باز کرده است.

با توجه به اینکه مسئولان وزارت صنعت هنوز حاضر به پاسخگویی درباره میران بدهی این وزارتخانه دولتی به شهرداری نشده‌اند، اطلاعات دقیقی درباره میزان بدهی در دسترس نیست اما  گفته می‌شود که حدود ۲۰ میلیارد تومان میزان این بدهی است که ظاهراً قبل از عید برای پرداخت حدود ۷ میلیارد تومان آن توافق شده بود.

می فایل