اخبار مهم
Home / ورزشی / واحدهای تجاری رایگان در اختیار کسبه پلاسکو +عکس
364234_586.jpg

واحدهای تجاری رایگان در اختیار کسبه پلاسکو +عکس

فیاض: ‌تعدادی از بازاریان تهرانی، برای کمک به کسبه آسیب‌دیده پلاسکو واحدهای تجاری خود را به صورت رایگان در اختیار آنها گذاشتند.

به گزارش تسنیم، جمعی از بازاریان تهران در اقدامی خیرخواهانه و برای کاستن از رنج و درد حادثه‌دیدگان ریزش ساختمان پلاسکو، واحدهای تجاری خود در یک مجتمع تجاری را به صورت رایگان در اختیار کسبه پلاسکو قرار دادند.

متن نامه این بازاریان به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثهء پاساژ پلاسکو روح و قلب تمام انسانهاى هم نوع دوست را نه فقط در کشورمان بلکه در جاى جاى این کره خاکى به درد آورد.

این اولین بار نیست که در حادثه‌اى این چنین خانمان‌سوز خسارات سنگینى را متحمل مى‌شویم و چه تلخ مى‌اندیشیم که آخرین بار نیز نخواهد بود.

چیزى که در بین این همه صحنه دلخراش و دردناک زیبا بود ابراز هم‌دردى مردمى بزرگ و بزرگ‌منش بود که در همه حال آماده خدمت‌رسانى و کمک به هم‌نوعان خود هستند.

از تلاشهاى شبانه‌روزى نیروهاى جان بر کف آتش‌نشانى و هلال‌احمر گرفته تا صفهاى طولانى براى انتقال خون براى بهبود نجات یافتگان. هر کس با هر توانى که داشت به میدان آمد، ما هم به عنوان قطره‌اى از این اقیانوس بى‌کران وظیفه خود دانستیم تا با واگذارى “رایگان” واحدهاى تجارى خود در مجتمع تجاری کارآمد و مرکز خرید عادلى واقع در بازار بزرگ تهران ، راستهء حضرتى ، به سهم خود قدم کوچکى براى بهبود شرایط نابسامان همکاران خود در پاساژ پلاسکو برداریم.

به امید ایرانى آباد و پر نشاط_ دفتر مجتمع تجارى ادارى کارآمد

 

می فایل