اخبار مهم
Home / فرهنگی / «قاتل خاموش» راننده تیبا را کشت + تصاویر
371236_289.jpg

«قاتل خاموش» راننده تیبا را کشت + تصاویر

فیاض: راننده تیبا هنگام استراحت داخل خودرویش بر اثر استفاده از پیک‌نیکی، جان خود را از دست داد.

به گزارش تسنیم؛ ساعت ۱۹:۴۵ شب گذشته طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر گرفتار شدن مرد میانسال داخل خودروی تیبا، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۷۱ و گروه امداد و نجات ۱۲ را به محل حادثه در میدان هلال احمر، خیابان گلستان اعزام کرد.

مهدی خضری‌پور؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: داخل یک دستگاه خودروی سواری تیبا که در کنار خیابان پارک شده بود، مرد میانسال حین استراحت بر اثر استفاده از پیک‌نیکی، دچار گاز گرفتگی شده و کاملاً بی‌هوش بود.

وی ادامه داد: با توجه به قفل بودن در خودروی سواری، نیروهای عملیاتی بی‌درنگ با استفاده از تجهیزات در خودرو را باز کرده و مرد میانسال را تحویل امدادگران اورژانس حاضر در محل دادند که پس از انجام معاینات پزشکی از سوی امدادگران اورژانس، مشخص شد مرد میانسال بر اثر انتشار گاز مونوکسید کربن دچار گازگرفتگی شده و جان خود را از دست داده است.

«قاتل خاموش» راننده تیبا را کشت + تصاویر

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل حادثه را تحویل مأموران نیروی انتظامی دادند همچنین کارشناسان سازمان آتش‌نشانی تهران علت بروز این حادثه را استفاده از گاز پیک‌نیکی در فضای بسته خودرو سواری و انتشار گاز مونوکسید کربن اعلام کردند.

می فایل