اخبار مهم
Home / فرهنگی / زیباترین زن جهان از نگاه مجله آمریکایی! +عکس
272628_316.jpg

زیباترین زن جهان از نگاه مجله آمریکایی! +عکس

فیاض: هفته‌نامه‌ی آمریکایی پیپل (People) در گزارش روز چهارشنبه خود، جنیفر آنیستون هنرپیشه معروف آمریکایی را به عنوان ” زیباترین زن جهان ” در ۲۰۱۶ معرفی کرد.
 

به گزارش پیپل که هر سال زیباترین زن جهان را معرفی می کند، با وجود آن که خانم آنیستون یکی از ستاره‌های زیبا و بزرگ هالیوود است، اما آن‌چنان فروتن و بی‌ادعاست که وقتی برای نخستین بار خبر برگزیده شدنش توسط پیپل را شنید، نتوانست احساس خوشحالی خود را پنهان کند و مثل یک نوجوان هیجانزده شد.
 
جنیفر آنیستون می‌گوید، “وقتی سالم و قوی هستم، بهترین احساس را از خودم دارم.”
 
جنیفر ۴۷ ساله می‌گوید اولین بار زمانی به فکر مراقبت از بدن خود کرده که در زندگی شغلی و حرفه‌ایش یک مدیر برنامه به او گفته اندام او برای گرفتن نقش بیش از حد چاق است!

زیباترین زن جهان معرفی شد+عکس
 

او می‌گوید من به رژیم غذایی خودم اندیشیدم و دیدم جقدر وحشتناک است: میلک شیک با سیب زمینی سرخ کرده و کلی سس!
 
حالا حداقل ۶ روز در هفته و روزی یکساعت روی رژیم غذاییم تمرکز میکنم و این البته به این معنی نیست که از علایقم دست کشیده باشم. بلکه همه چیز را به طور متعادل میخورم و با همسرم با یک ساعت مچی وضعیت متعادل رژیم را کنترل می‌کنیم.
 
جنیفر آنیستون علاوه بر آشپزی به همراه شوهرش به ورزش هم می‌پردازد و می‌گوید: “خنده‌دار است؛ به یک باره از یک دوره بی‌توجهی محض، ناگهان به فکر بدن‌‌مان می‌افتیم … این که چطور بخوابیم و چگونه از خودمان مراقبت کنیم.”

می فایل