اخبار مهم
Home / فرهنگی / درخواست یک کارگردان از هنرمندان برای حمایت از سپاه
411991_986.jpg

درخواست یک کارگردان از هنرمندان برای حمایت از سپاه

فیاض: کارگردان سینما و تلویزیون گفت: هنرمندان باید در حمایت از سپاه کمپین تشکیل دهند؛ جامعه هنری از خدمات سپاه حمایت می‌کند.

اکبر منصورفلاح در گفت‌وگو با فارس، درباره لزوم حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: آمریکا با تحریم‌ سپاه، نشان داد نقطه قوت و امنیت کشور را سپاه دیده‌ و روی آن انگشت گذاشته‌ است.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس، نقش مهمی در پاسداری و حراست از کشور برابر رژیم بعث عراق داشت.

این کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه هنر دور از سیاست نیست، تصریح کرد: هنر حتی در برخی از برهه‌های زمانی هم درگیر حوزه سیاست می‌شود.

منصورفلاح با اشاره به اینکه هنرمندان آن‌سوی آب و سینمای هالیوودی به پشتیبانی دولت خود و سرمایه‌گذاران بزرگ صهیونیست علم فیلم‌سازی ضد فرهنگ و ارزش‌های کشورمان را در دست گرفتند و علیه ما فیلم می‌سازند، گفت: ما نیز باید چنین رویکردی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه بحث امروز غرب تنها روی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیست، تصریح کرد: این موضوع خیلی پیچیده‌تر بوده و باید بدانیم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جزئی از همه ملت ایران است.

این کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه نباید چشمانمان را روی خدمات ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس تا امروز ببندیم، افزود: این نهاد ارزشی در حوزه امنیت ملی خدمات زیادی ارائه کرده است.

منصورفلاح با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های خدماتی، عمرانی و آبادانی کشور حتی در مناطق محروم خدمات ارزشمندی ارائه داده است، تصریح کرد: باید قدردان این زحمات باشیم.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتیبان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است، اضافه کرد: نمی‌توان این خدمات را نادیده گرفت.

این کارگردان سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه هنرمندان به‌عنوان سربازان و افسران سنگر مقابله با تهاجم نرم دشمن جزئی از مدافعان این نهاد ارزشی برابر اقدامات دولت‌مردان آمریکا هستند، تصریح کرد: باید سپاه را حمایت کرد.

منصورفلاح با اشاره به اینکه ترامپ فردی دیوانه است، اضافه کرد: ترامپ لمپن تمام‌عیار است؛ بازی‌های آن‌ها علیه ماست و دود این اقدامات تنها به چشم دولت و سپاه نمی‌رود؛ بلکه هنرمندان و سایر اقشار جامعه هم آسیب می‌بینند؛ زیرا نظام، دولت، سپاه، ارتش و مردم از هم جدا نیستند.

وی گفت: پویش و کمپین‌ها در فضای مجازی زمانی شکل می‌گیرد که پای حیثیت ملی در میان بوده و بحث ملی مطرح باشد.

این بازیگر با تأکید بر اینکه هنرمندان باید در حمایت از سپاه کمپین تشکیل دهند، اظهار کرد: خانه سینما هم باید سردمدار این حرکت ملی هنرمندان باشد و باید سازمان‌دهی خوبی به این حرکت داد.

می فایل