اخبار مهم
Home / فرهنگی / جزییات آتش‌سوزی در خیابان معیری +تصاویر
284366_912.jpg

جزییات آتش‌سوزی در خیابان معیری +تصاویر

فیاض: پس از اطلاع رسانی حادثه آتش سوزی در خیابان دکتر معیری به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۱ را ساعت ۱۴:۰۸ روز گذشته به میدان منیریه، خیابان دکتر معیری، خیابان صداقت اعزام کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، مرتضی مجیدی فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد این حادثه گفت: قسمت اتاق خواب یک واحد ۱۰۵ متر مربعی در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه مسکونی دچار آتش سوزی شده و دود ناشی از آتش سوزی طبقات بالایی را فرا گرفته بود.
وی با اشاره به اینکه آتش سوزی در حال گسترش و سرایت به همه قسمت های واحد مسکونی بود، اضافه کرد: نیروهای عملیاتی بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی، نردبان دستی و لوله های آبدهی خود را به کانون آتش سوزی رساندند و عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند.
جزییات آتش‌سوزی در خیابان معیری +تصاویر
وی در ادامه گفت: با توجه به احتمال محبوس شدن ساکنین در ساختمان، همزمان گروه دوم آتش نشانان با استفاده از دستگاه های تنفسی وارد ساختمان شدند و پس از جستجوی فراوان موفق شدند دو نفر بانوی میانسال که در طبقه سوم گرفتار شده بودند را از ساختمان خارج کنند.
جزییات آتش‌سوزی در خیابان معیری +تصاویر
این فرمانده آتش نشانی با اعلام اینکه آتش نشانان با سرعت عمل خود از گسترش آتش سوزی جلوگیری کردند، تصریح کرد: دو بانوی میانسال که دچار دودزدگی شده بودند برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شدند و نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی و تحویل محل حادثه به عوامل نیروی انتظامی، مأموریت خود را به پایان رساندند.
گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه ۵ عملیات آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

جزییات آتش‌سوزی در خیابان معیری +تصاویر

می فایل