اخبار مهم
Home / فرهنگی / تصادفی عجیب در بلوار کشاورز +تصاویر
332423_483.jpg

تصادفی عجیب در بلوار کشاورز +تصاویر

فیاض: تصادفی در بلوار کشاورز تهران رخ می‌دهد، بطوریکه هیچ کدام از خودروها نیز با یکدیگر برخوردی ندارند ولی هر دو خودرو آسیب قابل توجه ای می‌بینند.

به گزارش تسنیم، … حین رانندگی پشت موتور هستی که یکباره صدایی کشیده و خش دار موجی از نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند، وقتی سر بر می‌گردانی لاستیکی را جلوتر از خودرواش می‌بینی که به سرعت با فاصله از جای اصلی خود در هوا معلق است و پس از طی کردن مسافتی با شدت به کنار خودروی در فاصله ای ۱۰۰ متری برخورد می‌کند و یک خودرو ۲۰۶ دچار آسیب می‌شود.

وقتی عابران و رانندگان دیگر با چشمان بهت زده بیشتر دقت می‌کنند متوجه جدا شدن لاستیک خودروی تاکسی آبی رنگی می‌شوند که با داشتن مسافر دچار جدا شدن لاستیک شده و متاسفانه لاستیک رها شده نیز با عبور از خودروهای دیگر به یک اتومبیل ۲۰۶ برخورد و کنار درب موتور (کاپوت) را دچار صدمه می‌کند.

تصادفی عجیب در بلوار کشاورز +تصاویر

راننده ۲۰۶ که از رانندگان دیگر بهت زده‌تر بود، طی صحبت با راننده تاکسی آبی به مانند اینکه تصادف واقعی رخ داده است از او مطالبه بیمه و خسارت می‌کند، عابران و رانندگان نیز با ابرو کشیدن و تعجب از این حادثه، نظارگر تصادف عجیب هستند و هر کدام نظر کارشناسی خود را می‌دهند «احتمالاً پیچ های لاستیک محکم نبسته» «فکر کنم سیبک جلوبندی شکسته».

تصادفی عجیب در بلوار کشاورز +تصاویر

تصادفی عجیب در بلوار کشاورز +تصاویر

می فایل