اخبار مهم
Home / فرهنگی / تست مجانی خوانندگی! +عکس
388875_301.jpg

تست مجانی خوانندگی! +عکس

فیاض: این همه جماعت هنرشناس و ورزش کار، در زمینه استعدادیابی، در پیچ و خم یک کوچه بن بست، گیر کرده اند! این همه سازمان پر طمطراق فرهنگی عریض و طویل با بودجه های میلیاردی، در شناسایی استعدادها، کیش و مات شده اند.
 به گزارش جام جم آنلاین حالا وسط این معرکه، رفیق ما، هفت شهر عشق را یک شبه دویده و در این کوچه، دنبال استعداد می گردد! یک رند بازاریاب، مدعی شده که ما استعداد شما را کشف می کنیم! آن هم به سادگی یک برگه آ۴، که خیلی کج، زیر علمک گاز در کوچه ای خلوت، با چسب کاغذی سفید رنگ پانسمان، نصب شده است. اما شگرد تبلیغاتی حرفه ای به نظر می رسد، آنچنان که مثل لواشک آلوچه، آب از دهان راه انداخته و در همان نگاه اول استعداد درونی آدم را برای معروف شدن، قلقک می دهد.
همه چیز ساده و راحت و بی هزینه است: تست مجانی، معرفی مفت، واگذاری به شرکت های مجاز پخش، آن هم مجانی. البته دو تا شرط کوچولو هم، ضمیمه کار است: سن باید بین۲۱ سال تا ۳۴ سال باشد. قاعدتاً کمتر یا بیشتر از آن در این روش، شانسی برای کشف ندارد! نوع موسیقی هم باید کاملا مجاز باشد؛ بدون هیچ توضیح اضافه!
 
چند وقت پیش در همین تلویزیون خودمان، مجری پرسید چطور به دنیای خوانندگی وارد شدی؟ و خواننده محبوب و پرفروش جواب داد خدا کمک کرد با شخصی ملاقات کردم که او با چند ترفند حرفه ای، ظرف چند هفته من را کشف و به بازار موسیقی معرفی و مشهورم کرد. خوش به حال موسیقی که روزهای جذابی پیش رو دارد! خوش به حال ما که داریم کشف می شویم!

می فایل