اخبار مهم
Home / فرهنگی / ایران را آب‌برد دریغ از یک پیام همدردی +تصاویر
resized_271582_807.jpg

ایران را آب‌برد دریغ از یک پیام همدردی +تصاویر

فیاض: طی بارندگی های شدید در روزهای گذشته بیشتر نقاط ایران دچار خسارات و آب گرفتگی شدند. هنرمندان ، چهره ها و برخی مسئولینی که همیشه در تمام صحنه های سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی حضور پر رنگ دارند این بار ظاهرا از این موضوع به این مهمی بی تفاوت عبور کر دند هر چقدر شبکه های اجتماعی و صفحات مربوط به این افراد را بررسی کردیم جز اندک مواردی پیام تسلیت یا همدردی به حادثه دیدگان یافت نشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، نکته قابل تامل دیگر این است که گهگاه در اوج ویرانی های سیل پست ها و مطالبی را به اشتراک می گذاشتند که ما را به یاد ضرب المثل قدیمی می انداخت ” دنیا را آب برده فلانی را خواب” .

در این روزهای سختی که باران و سیل که اکثر نقاط کشور را فراگرفته بود، جدا از همدردی های مالی و کمک های مردمی به نحوه دیگری هم می شد پیام همدردی فرستاد. برای مردمانی که شاید تمام دلخوشی شان خلاصه می شد در یک پست اینستاگرامی که توسط هنرمندان و چهره ها، افرادی که نشان دادند با کوچکترین حادثه و حاشیه در تمام دنیا بلافاصله دست به گوشی می شوند و پست های اینستاگرامیشان را در فضای مجازی منتشر می کنند اما متاسفانه اینبار که در رابطه با این حادثه هیچ واکنشی از خود نشان ندادند.

می فایل