اخبار مهم
Home / اقتصادی / انتشار اولین عکس از پشت آیفون ۷
283061_757.jpg

انتشار اولین عکس از پشت آیفون ۷

فیاض: سایت چینی ویبو تصویری که گفته می شود اولین تصویر واقعی از پشت گوشی آیفون ۷ است را در فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش فایومک، نکته جالب در مورد این تصویر دوربین پشتی آیفون ۷ است که به نظر می رسد مورب بوده و دارای کمی انحنا به سمت خارج است.

علاوه بر این دوربین یاد شده از نظر موقعیت قرارگیری هم جابجا شده و به گوشه سمت چپ و بالایی قاب گوشی نزدیک تر شده است. فضای تخصیص داده شده به این دوربین هم در مقایسه با دوربین ۱۲ مگاپیکسلی گوشی iPhone 6s بزرگتر است.

به نظر می رسد افرادی که امیدوار به حسب برآمدگی ناشی از نصب دوربین بر روی گوشی آیفون بوده اند با مشاهده این دوربین باز هم از ایجاد تغییری اساسی در این زمینه در گوشی آیفون ۷ ناامید شوند.

 

برخی کارشناسان معتقدند تغییر طراحی این دوربین نشانگر ارتقای کیفیت ویدئوها و عکس های تهیه شده با استفاده از آن است. البته به نظر می رسد هنوز برای قضاوت نهایی در این زمینه زود است.

به گزارش فارس، گفته می شود iPhone 7 Plus که نمونه ای بزرگتر از آیفون ۷ است با دو دوربین در پشت گوشی عرضه می شود که البته در عکس لو رفته از آیفون ۷ که دارای نمایشگر ۴٫۷ اینچی خواهد بود قابل مشاهده نیست. دو دوربین یاد شده با ترکیب تصاویر به دست آمده از طریق دو حسگر مستقل و همین طور به کارگیری برخی فنون نرم افزاری عکسی نهایی با دقت و عمق و شفافیت بیشتر در دسترس قرار می دهد. البته با توجه به نیازهای این نوع دوربین ها نصب آنها تنها بر روی مدل ۵٫۵ اینچی آیفون ممکن خواهد بود.

می فایل