اخبار مهم
Home / فرهنگی / اشتباه فاحش بیمارستان، مادر جوان را شوکه کرد + تصاویر
422815_323.png

اشتباه فاحش بیمارستان، مادر جوان را شوکه کرد + تصاویر

فیاض: مادر جوانی که پس از انجام زایمان از بیمارستان مرخص شده بود بعد از آنکه فهمید نوزادی اشتباهی به وی تحویل داده شده است دچار شوک و حیرت شد. او زمانی متوجه این اشتباه فاحش بیمارستان شد که برای نخستین بار اقدام به تعویض لباس بهداشتی نوزادش کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پس از انجام زایمان در بیمارستانی در منطقه ورونش روسیه پرستاران بیمارستان به اکسانا کلسنیکف خبر داده بودند که نوزادش دختر است اما او در خانه با دیدن یک پسر در شوک و حیرت فرو رفت.
اکسانا در این خصوص گفت: هنگامی که قصد داشتم نوزادم را به حمام ببرم از چهار فرزند دیگرم خواستم تا نخستین حمام رفتن خواهرشان را تماشا کنند. اما در ادامه ناگهان متوجه شدم که این نوزاد یک پسر است.
وی افزود: پس از زایمان، تنها یک لحظه صورت نوزادم را دیدم و به علت خطر عفونت بلافاصله او را از اتاق بردند. سپس از پرستار پرسید که نوزادم پسر است یا دختر اما او هیچ پاسخی به من نداد.  دوباره پرسشم را تکرار کردم و باز هم بی‌پاسخ ماند.
این در حالی است که طبق مدارک بیمارستان که در اختیار این زن قرار گرفته است فرزندش دختر بوده است.
اکسانا در خصوص عکس العملش پس از پی بردن به این اشتباه گفت: بلافاصله با بیمارستان تماس گرفتم و به آنها اطلاع دادم که آنها یک نوزاد پسر را به من تحویل داده اند.
اشتباه فاحش بیمارستان، مادر جوان را شوکه شد + تصاویر
وی اکنون نگران است که نوزاد واقعی اش در بیمارستان به یک خانواده دیگر تحویل داده شده باشد.
گفتنی است؛ پس از انجام آزمایش DNA اکنون این بیمارستان ادعا کرده نوزادی که به این زن تحویل داده شده نوزاد واقعی او بوده است. این در حالی است که اکسانا جواب آزمایش را رد کرده و  تقاضای  آزمایش مستقل دیگری را کرده است.

می فایل