اخبار مهم
Home / ورزشی / اسکان متقاضی مسکن مهر در کانکس کارگران +تصاویر
375132_208.jpg

اسکان متقاضی مسکن مهر در کانکس کارگران +تصاویر

فیاض: یکی از متقاضیان مسکن مهر که واحدش توسط شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن گرو نگه داشته شده به دلیل بی خانمان شدن در کانکس کارگران یکی از پیمانکاران این طرح اسکان داده شد.

به گزارش تسنیم، هفته گذشته یکی از متقاضیان مسکن مهر فاز ۳ پردیس با بیان این‌که  شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن حدود ۷۰۰ واحد آماده مسکن مهر را گروگان گرفته و اعلام کرده فقط در صورت پرداخت مبالغی که بعضا تا ۶ میلیون تومان نیز می‌رسد این واحدها را تحویل می‌دهد، اظهار کرد: این واحدهاباید سال‌های ۹۱ و ۹۲ تحویل می‌شد.

 
وی با یادآوری این‌که متقاضیان با قیمت ۲۷ میلیون تومان برای تحویل واحدهای مسکن مهر فاز ۳ ثبت‌نام کردند، گفت:‌این در حالی بود که این قیمت به ۲۹ میلیون و در ادامه به ۳۱ میلیون تومان افزایش یافت.
 
وی با اشاره به این‌که پس از مدتی ۳۱ میلیون تومان هم به ۳۹ میلیون افزایش یافت، تاکید کرد: در حال حاضر شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن حدود ۷۰۰ واحد آماده را گرو نگه داشته و به متقاضیان اعلام کرده برای تحویل آنها باید حدود ۶ میلیون تومان دیگر (یعنی مجموعا ۴۵ میلیون تومان) پرداخت کنند.
 
وی تاکید کرد: این در حالی است که حدود ۳۵۰ نفر از همین متقاضیان ۳۰ ماه است که دفترچه قسط واحدهای تحویل نشده را دریافت کرده و در حال پرداخت اقساط آن هستند.
 
یکی از متقاضیان همین واحدها که بانوی سرپرست خانوار با یک فرزند است پنج‌شنبه گذشته مقابل واحد مسکن مهر خود در پروژه شرکت سرمایه‌گذازی بانک مسکن تحصن کرد و خواستار تحویل واحدش شد.
 
یکی از متقاضیان مسکن مهر در این‌باره به تسنیم گفت: صاحبخانه این خانم که دارای یک فرزند ۵ ساله است چند ماهی بود که به دلیل عدم توانایی در پرداخت اجاره‌بها عذر وی را خواسته بود و در ماه‌های اخیر در پارکینگ‌ها، مساجد و خوابگاه راه‌اهن زندگی می‌کرد.
 
وی با بیان این‌که این متقاضی حدود ۴۲ میلیون تومان را برای مسکن مهر پرداخت کرده است، افزود: این در حالی است که شرکت سرمایه‌گذاری بانک مسکن از تحویل واحد به این متقاضی و بسیاری متقاضیان دیگر خودداری می‌کند.
 

وی با اشاره به وضع بسیار نامناسب این متقاضی گفت: با همکاری شرکت عمران پردیس و برخی متقاضیان مسکن مهر وخوشبختانه این خانم و فرزندش در یکی از کانکس‌های کارگران اسکان داده شد.
 

اسکان متقاضی مسکن مهر در کانکس کارگران +تصاویر

اسکان متقاضی مسکن مهر در کانکس کارگران +تصاویر

می فایل