اخبار مهم
Home / سیاسی / ازدواج خبرنگار زن با سرکرده النصره +عکس
272220_361.jpg

ازدواج خبرنگار زن با سرکرده النصره +عکس

فیاض: خبرنگار زن شبکه ام تی وی لبنان به دلیل اتفاقاتی که در حلب روی داد مورد پیگرد قرار گرفت.

به گزارش وبسایت عربی ۲۱، رسانه‌های لبنانی از مطرح شدن شکایتی علیه یکی از خبرنگاران زن در این کشور خبر دادند. این شکایت علیه “کارول معلوف” به دلیل مصاحبه تلویزیونی وی با ۲ اسیر لبنانی در دست گروه تروریستی جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه) مطرح شده است. معلوف این مصاحبه را در حومه حلب انجام داده است.

بر اساس شکایت مطرح شده علیه این خبرنگار زن لبنانی، وی با نقض قوانین بین المللی و همچنین قوانین لبنان، با گروه تروریستی جبهه النصره هماهنگی کرده و به ترویج تفکرات آن پرداخته است.
همچنین وی متهم است که برای تهیه گزارش، از طریق خاک ترکیه وارد سوریه و سپس حومه حلب و ادلب شده است، بدون آنکه با مسئولان سوری یا لبنان هماهنگی کند که این امر نقض قوانین بین کشورها درخصوص مناطق مرزی است.
در فوریه ۲۰۱۶ فعالان فضای مجازی با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از ازدواج کارول معلوف با ابومحمد جولانی، سرکرده جبهه النصره خبر دادند. آنها همچنین خاطرنشان کردند معلوف در جریان سفرش به مناطق تحت کنترل جبهه النصره در سوریه چندین بار با جولانی ملاقات کرده است.
شبکه لبنانی ام تی وی سال گذشته نیز گزارشی را از داخل یکی از پایگاه های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی منتشر کرده بود. 
ازدواج خبرنگار زن با سرکرده النصره +عکس
ازدواج خبرنگار زن با سرکرده النصره +عکس

می فایل