اخبار مهم
Home / ورزشی / ادامه تناقض‌گویی وزیر کهنسال/ واردات مدیر خارجی آری، تبلیغ کالای خارجی نه!
378165_193.jpg

ادامه تناقض‌گویی وزیر کهنسال/ واردات مدیر خارجی آری، تبلیغ کالای خارجی نه!

گروه اقتصادی فیاض – وزیر صنعت در حالی تبلیغ کالای خارجی را شرم آور خوانده است که سال گذشته از واردات مدیر خارجی استقبال کرده بود!

به گزارش فیاض، محمدرضا نعمت زاده وزیر کهنسال صنعت، معدن و تجارت با انتقاد از تبلیغ اجناس خارجی بر روی اتوبوسهای درون شهری، گفت: شرم آور است که از طرفی خواهان کار و ایجاد اشتغال برای جوانان هستیم و از طرف دیگر اتوبوس های ما تبلیغ کالای خارجی را انجام می دهند.

در اینکه نباید  کالای خارجی به این شکل واضح تبلیغ شود تردیدی نیست اما آنچه  قابل تامل است اینکه وزیر صنعت، خود پیشتر از واردات مدیر خارجی حمایت کرده بود.

نعمت زاده مهرماه ۹۴ گفته بود: من به برخی از شرکت‌ها پیشنهاد واردات مدیران خارجی را دادم که برخی از آنها نیز اقدام به این کار و از این شرایط استقبال کردند. وزیر صنعت افزود: همان‌طور که در بخش ورزشی مربی خارجی به کشور می‌آوریم در اقتصاد نیز نیازمند به آوردن مدیران اقتصادی خارجی هستیم.

وزیر کهنسال دولت روحانی البته صرفا از واردات مدیر خارجی استقبال نکرده است. او دو ماه پیش برای جلوگیری از از اخذ جریمه سه هزار میلیارد تومانی یک برند مشهور لوازم خانگی کره ای، دست به قلم برد و به گمرک نامه نوشت.

با این شرایط، معلوم نیست وزیر صنعت درباره تولید ملی و واردات و صادرات، دقیقا چه موضعی دارد.

می فایل